درباره ی ما

فریز شاور؛ حامی آب

ما مفتخریم کلیه محصولاتی را که به شما عزیزان ارایه مینماییم کاملا ساخت و تولید ایران میباشد

و مارک برجسته فریز شاور و ساخت ایران گواه این مطلب میباشد که فروشندگان و مصرف کنندگان عزیز با محصول کاملا ایرانی آشنا شوند.

آب گوهری گران بهاست به حفظ آب بیاندیشیم

آب یکی از مواد رایج در جهان و از مهمترین منابع برای زندگی و پایه تولید است. مهمترین قسمت جزیی موجوادات زنده است. با این حال ؛ با تدریج توسعه علم ؛ افزایش جمعیت و خسارت های بی پایان انسانی ؛ رنگ کریستالی دانه های آب بیشتر پاک و آبی نخواهد شد ولی خشک خواهد شد. اما برای انسانی که هنوز میخواهد در این جهان زندگی کند ؛ مهمترین چیز حفاظت از آب است.

آب گوهری گران بهاست به حفظ آب بیاندیشیم

بنابراین واحد تحقیقاتی ؛ صنعتی و تولیدی فریز شاور تمام انرژی و زمان خود را برای بررسی کردن ذخیره این منبع گرانبها اختصاص میدهد. بر پایه شعار حفظ منابع آبی ؛ واحد تولیدی فریز شاوردر اولین قدم تصمیم به تولید سردوش های کاهنده مصرف آب گرفت و به عنوان اولین تولید کننده محصولات سر دوش حمام کاهنده مصرف آب تولید واقعا ایرانی اقدام به معرفی این محصول گردید. واحد تولیدی فریز شاور با پشتوانه فنی تولید و تخصصی قالب سازی ۵۰ ساله از همان ابتدا با رعایت کیفیت در طراحی و ساخت قالب و بازنگری جزییات در طراحی (زیبایی و مدرن بودن ) و کارایی (عملکرد واقعی محصول ) و آزمون های مربوطه به محصول را در راس امور قرار داد و در همان آغاز برای اولین بار در ایران موفق به اخذ نشان ملی استاندارد ایران در تولید سر دوش حمام گردید و در ادامه با ا خذ نشان استاندارد شیلنگ دوش حمام گردید. واحد تولیدی فریز شاور اولین و تنها دارنده نشان استاندارد در تولید سیستم های دوش حمام در ایران میباشد .
واحد تحقیقاتی ؛ صنعتی و تولیدی فریز شاور جهت ادامه روند تولید محصولات کاهنده مصرف آب در حال تحقیق و طراحی و ساخت قالب محصولات کاهنده مصرف آب با نگاه ویژه به طراحی های خاص و مدرن میباشد و پس از انجام آزمون های نهایی محصولات جدید نیز به مشتریان و مصرف کنند گان عزیز معرفی خواهد گردید.

آخرین اخبار و مقالات

دریافت کاتالوگ

برای دریافت کاتالوگ محصولات فریز شاور ابتدا شماره تماس خود را وارد نمایید.